Audio Pro BT5 – nadchodzi nowy bezprzewodowy głośnik

0

Do końca sierpnia do sprzedaży trafi najnowszy model bezprzewodowego głośnika Audio Pro. Model BT5 to połączenie kompaktowych rozmiarów z zaawansowaną techniką.

Najnowszy głośnik marki Audio Pro, BT5 to kolejny przykład na to, że nie ma nic bardziej mylnego, jak ocenianie możliwości po samym wyglądzie. Jak zapewnia producent, model BT5 mimo swoich kompaktowych rozmiarów potrafi dostarczyć użytkownikowi wysokiej jakości, mocny dźwięk.

W obudowie o wymiarach 134 mm/250 mm /150 mm mieszczą się dwa przetworniki – wysokotonowy o średnicy 19 mm z tekstylną kopułką i średnio-niskotonowy o średnicy 101 mm – których zasilanie powierzono wzmacniaczowi Class D o mocy 10 W + 30 W. Warto dodać, że głośniki dostarczają dźwięk z zakresu od 50 Hz do 20 kHz. W kwestii łączności, model BT5 wyposażono w technologię Bluetooth 4.0 oraz tradycyjne gniazdo połączeniowe mini-jack 3,5 mm.

Najnowszy głośnik Audio Pro mimo kompaktowych wymiarów utrzymuje się w typowej dla producenta, skandynawskiej stylistyce. Przód i boki urządzenia pokryte są tkaniną, natomiast górna i dolna powierzchnia wykonane są z paneli drewnianych w jednej z trzech wersji kolorystycznych: czarnej, orzecha włoskiego i dryfującego drewna.

Audio Pro BT5 pojawi się w sprzedaży jeszcze w sierpniu br. Poglądowa cena detaliczna głośnika wyniesie 649 zł.

Więcej szczegółów:
Producent – www.audiopro.com
Dystrybutor – www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here