Audeze prezentuje bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Penrose

0

Kochacie sieciowe rozgrywki, ale złej jakości zestaw słuchawkowy psuje Wam całą radość z gry? Poznajcie Audeze Penrose – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dedykowany do współpracy z konsolami Xbox i PlayStation.

Audeze, wiodący producent audiofilskich słuchawek klasy premium, zapowiada wprowadzenie swojego nowego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Penrose, kierowanego do użytkowników konsol i graczy PC. Rozszerzając rodzinę gamingowych słuchawek Audeze, obejmującą high-endowe LCD-GX i gamingowy zestaw słuchawkowy Mobius 3D Surround Sound PC, Penrose został zaprojektowany z myślą o konsolach Microsoft Xbox Series X i Sony PlayStation 5.

“Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy zaoferować graczom prawdziwy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy”, mówi Sankar Thiagasamudram, prezes Audeze, i dodaje: “Penrose jest ogromnym krokiem w przód w odniesieniu do bezprzewodowego dźwięku z konsol do gry i nie możemy się doczekać, żeby ludzie mogli go usłyszeć”.

Penrose wyposażony jest w magnetyczne przetworniki planarne Audeze (100 mm), studyjnej klasy mikrofon do prowadzenia rozmów i strumieniowania, a także bezstratną łączność bezprzewodową 2,4 GHz o niskim opóźnieniu.

Mikrofon Penrose został zaprojektowany tak, aby zapewniał wysoką jakość brzmienia ludzkiego głosu podczas rozmów i strumieniowania. Elastyczny pałąk, do którego mocowany jest mikrofon, umożliwia łatwą regulację jego pozycji, a wbudowane filtry szumu redukują dźwięk tła nawet o 20 dB, dzięki czemu komunikacja pomiędzy graczami jest mniej narażona na zakłócenia.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy wyposażony jest w klucz USB, który można podłączyć do debiutującej jesienią br. konsoli Xbox Series X lub konsol PlayStation 5, a także obecnych generacji konsol i komputerów stacjonarnych. Penrose można również podłączyć do urządzeń przenośnych wykorzystujących łączność Bluetooth 5.0 ze wsparciem dla kodeków SBC i AAC. Oba połączenia bezprzewodowe i Bluetooth mogą być aktywowane równocześnie, pozwalając użytkownikowi spersonalizować w czasie rzeczywistym ustawienia dźwiękowe swoich Penrose przy użyciu mobilnej i desktopowej aplikacji Audeze HQ.

Bezprzewodowy zestaw planarnych słuchawek magnetycznych Audeze Penrose dostępny jest w dwóch wersjach, Penrose (dla konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz komputerów Windows i Mac) i Penrose X (dla konsol Xbox One i Xbox Series X oraz komputerów Windows).

Cechy:
● Planarne przetworniki magnetyczne Audeze 100 mm;
● Studyjnej klasy mikrofon;
● Bezstratna łączność bezprzewodowa 2,4 GHz o niskim opóźnieniu;
● Bluetooth 5.0 (SBC i AAC);
● Mobilna i desktopowa aplikacja Audeze HQ z korektorem EQ i przełączaniem “samosłyszalności”.

Penrose będzie oferowany w cenie 1449 zł, a limitowana liczba egzemplarzy w przedsprzedaży w cenie promocyjnej 1299 zł. Dostawa zestawów słuchawkowych spodziewana jest we wrześniu br.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.audeze.com/
Dystrybutor: https://audioklan.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj