Wzmacniacz basowy EBS Classic Session 60 i demo w wykonaniu Pascala Mulot!

0

Pascal Mulot to utalentowany basista pochodzący z Francji, którego dorobek artystyczny jest dość imponujący. Muzyk w kooperacji z firmą EBS, producentem wysokiej jakości wzmacniaczy basowych postanowił wziąć na warsztat doskonale wszystkim znany wzmacniacz basowy EBS Classic Session 60 w wersji MK2.

Jest to model o nieco poprawionej konstrukcji w stosunku do swojego poprzednika. Kompaktowa konstrukcja przy jednoczesnej sporej mocy 60W, to ciekawa propozycja dla mobilnych muzyków do klubu czy studia.

EBS Classic Session 60, to jak sama nazwa wskazuje wzmacniacz o mocy 60W. Combo zapewnia doskonałą kontrolę basów, wysokich tonów i głośności. Za brzmienie odpowiadają filtry Character i Enhance, które dają dużo możliwości wykręcenie swojego tonu.  Wyjście XLR umożliwia wykorzystanie go do rozbudowy jak również do pracy w studio. W porównaniu do poprzednika wzmacniacz jest bardziej kompaktowy i lżejszy. Waga to 13,5 kg. Na pokładzie głośnik 10″ i 2-calowy głośnik wysokich tonów. W sieci znajdziecie mnóstwo testów i opinii wzmacniacza, więc tam Was odsyłamy, a póki co zapraszamy na świetną prezentację jego możliwości w wykonaniu Pascala Mulot!

Więcej szczegółów:
Producent: ebssweden.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here