Piotr Beczała zainauguruje 8 edycję Festiwalu Sopot Classic! 04/08/2018

0

Niepowtarzalna okazja dla miłośników sztuki operowej! Podczas 8 edycji Festiwalu Sopot Classic, będziemy mieli okazję usłyszeć wyjątkowego artystę, śpiewaka operowego Piotra Beczałe, który razem z Polską Filharmonią Kameralną Sopot, pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego zainaugurują wspomniany Festiwal.


Oficjalny komunikat organizatorów [Zmiana terminu koncertu]:

W związku z nieoczekiwanym przejęciem przez Piotra Beczałę tytułowej roli w „Lohengrinie” Ryszarda Wagnera na tegorocznym festiwalu w Bayreuth, a nie chcąc odwoływać jego udziału w Koncercie Inauguracyjnym 8. edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego NDI Sopot Classic w Operze Leśnej, podjęliśmy wraz z artystą wspólną decyzję o przeniesieniu wydarzenia na 4 sierpnia 2018 r.

To trudna decyzja, ale zmiana terminu była jedynym wyjściem, aby w zaistniałej sytuacji doprowadzić do występu Piotra Beczały w Sopocie i nie zawieść Państwa – wiernej publiczności.

Bilety na koncert 5 sierpnia, które zostały już przez Państwa zakupione (zarówno online jak i w stacjonarnych puntach sprzedaży), zachowują ważność. W przypadku oddania zakupionych biletów otrzymają Państwo pełen zwrot ich wartości.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji.

Organizatorzy Festiwalu


Piotr Beczała to znamienity artysta zaliczany do ścisłej czołówki najlepszych światowych tenorów. Jego liryczny głos znakomicie sprawdza się w nawet najbardziej wyszukanym repertuarze. Artysta bez wątpienia znajduje się na muzycznym szczycie, choć sam uważa, że taki nie istnieje. Od wielu lat występuje na deskach najlepszych światowych teatrów. Swoją karierę przyrównuje do pasma górskiego – wędrówki z niekończącymi się wyzwaniami. W swojej działalności artystycznej niezwykle wytrwale i konsekwentnie promuje twórczość polskich kompozytorów, włączając ich utwory do programów koncertowych jakie wykonuje na całym świecie.

Gdzie kupimy bilety?

  • Bilety online: www.interticket.pl
  • kasa Opery Leśnej, ul. Moniuszki 12, Sopot, tel. 58 555 84 11, czynna codziennie w godzinach 10:00-18:00
  • Stowarzyszenie Turystyczne Sopot, Plac Zdrojowy 2, Sopot
    kasa czynna codziennie w godzinach 10:00 do 18:00
  • Punkt Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu, kasa czynna codziennie w godzinach 12:00-20:00
  • w stacjonarnych punktach sprzedaży Interticket w całym kraju
  • na godzinę przed każdym koncertem (w miarę dostępności miejsc)

Więcej szczegółów:
www.sopotclassic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here