Weź udział w Gitarowym Rekordzie Guinnessa 2020 ONLINE!

0

Za mniej niż tydzień odbędzie się 18. edycja Gitarowego Rekordu. Tegoroczna impreza nie może odbyć się tradycyjne na wrocławskim rynku, dlatego już dziś zapraszamy Was do wspólnego muzykowania w sieci!

Jak co roku, Gitarowy Rekord Guinnessa odbędzie się 1 maja, lecz tym razem w wyjątkowej, choć poniekąd wymuszonej sytuacją scenerii. Uczestnicy po raz pierwszy grać będą w swoich domach – na balkonach, ogródkach, przy otwartych oknach lub w fotelach przed ekranem komputera – gdzie najwygodniej!

Ideą tegorocznego wydarzenia jest przekazanie sobie znaku UniVibe (ang. Uniting Vibration of Music), który oznacza jednoczącą moc muzyki. UniVibe to nowa idea – znak jedności i gest pozdrowienia, który w czasach epidemii może zastąpić podawanie ręki.

Transmisja z Wrocławia prowadzona będzie na stronie www.heyjoe.pl i naszych profilach Fb i YouTube oraz na kanałach patronów medialnych i partnerów, którzy włączą się do wspólnej gitarowej akcji.

Aby wziąć udział w akcji, DOKŁADNIE 1 MAJA na adres [email protected] wyślijcie formularz zgłoszeniowy (znajdziecie go TU). Pamiętajcie, że w zgłoszeniu możecie zamieścić kilka osób 😉

UWAGA: nie wysyłajcie zgłoszeń przed 1 maja!!!

Jeśli tylko możecie, 1 maja zróbcie zdjęcie z gitarą lub nakręćcie krótki filmik (w poziomie) i wstawcie na profil Fb wydarzenia: https://www.facebook.com/events/333404514149711/ oraz na Instagram z #GitarowyRekord.

Podczas tegorocznej imprezy nie zabraknie również konkursu na gitarę z byle czego. Jeśli chcecie wziąć udział w konkurencji, swój film z prezentacją instrumentu wyślijcie do 30 kwietnia, a zdjęcia gitarowych kreacji do 1 maja do godz. 13.00.
Adres do wysyłki: [email protected] z tytułem Konkurs na “gitarę z byle czego” lub Konkurs na gitarowe przebranie.

Więcej szczegółów
Strona organizatora:
https://heyjoe.pl/
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/333404514149711/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here