Orange CRUSH ACOUSTIC 30 już dostępny w Polsce

0

Pół roku po naszej pierwszej, listopadowej zapowiedzi, wzmacniacz gitarowy Orange CRUSH ACOUSTIC 30 jest już dostępny w Polsce. Wzmacniacz jest pierwszym akustycznym combo w ofercie producenta.

Choć zapowiadany był na listopad ubiegłego roku, dopiero sześć miesięcy później do naszego kraju trafił nowy, pomarańczowy wzmacniacz gitarowy. Kompaktowa kolumna to istna pociecha dla oka i ucha gitarzystów akustycznych.

Orange CRUSH ACOUSTIC 30 posiada został w dwa kanały – instrumentalny i mikrofonowy, wyposażone odpowiednio w wejście jack 1/4” z tłumikiem Pad, układ Colour, pokrętło Gain i 3-pasmowy korektor oraz wejście mikrofonowo-liniowe typu combo (XLR/jack), włącznik zasilania Phantom, pokrętło Gain i 2-pasmowy korektor.
Ponadto znajdziecie tu oczywiście efekty chorus i reverb, pętlę efektów na panelu tylnim, 8″ głośnik i zasilanie bateryjne (10 baterii AA) lub sieciowe.

Nie chcąc powielać informacji na temat wzmacniacza, zapraszamy Was po więcej szczegółów do naszych tekstów Nowość Orange CRUSH ACOUSTIC 30 już niebawem w Polsce! oraz Doyle Dykes i wzmacniacz Orange Crush Acoustic 30 w akcji.

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here