Wejście na wyższy poziom z Boss Acoustic Singer Pro

411

Wzmacniacz Boss’a to istotnie jedna z ciekawszych propozycji ostatnich miesięcy. Pomijam tutaj wygląd zgrabnej skrzynki i barwy, jakimi potraktowano wzmacniacz Acoustic Singer Pro.

Jak pisze sam producent, “Acoustic Singer Pro Acoustic Singer przenosi akustyczny wzmacniacz sceniczny na nowy poziom jakości brzmienia i kreatywnej wszechstronności”.
Czy rzeczywiście tak jest?
Z parametrów technicznych jakimi chwali się Boss, jasno wynika, że ich produkt rzeczywiście wnosi nutkę świeżości, w niejednokrotnie zapyziałe półki sklepowe wypchanymi ociężałymi wzmacniaczami akustycznymi.
Acoustic Singer Pro, to 120 W konstrukcja, na wyposażeniu której znalazł się 100 W woofer i 20 W tweeter. Wzmacniacz posiada również podwójny EQ na każdy z dwóch kanałów.
Podczas gdy na panelu urządzenia znajdujemy XLR DI jack, uświadamiamy sobie, że i wokaliści znajdą coś dla siebie w zabawie lub pracy z Boss Acoustic Singer Pro.
Tak naprawdę jednak, wzmacniacz łączy w sobie dwa segmenty odbiorów – gitarzystów i wokalistów.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również upakowanie we wzmacniaczu kilku rozwiązań, z których wielu muzyków będzie szalenie zadowolonych. Do najciekawszych należą niewątpliwie Acoustic Resonance, Looper, automatyczna harmonizacja wokali, efekty i wiele innych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.pl.boss.info