Stacja robocza – Korg Pa4X

0

Stacja robocza Pa4X to z jednej strony keyboard. Z drugiej zaś, zaawansowane narzędzie pracy dla najbardziej wymagających muzyków studyjnych i scenicznych.

Wyposażony w silnik brzmieniowy EDS-X, Korg dysponuje 1500 barwami w pakietach GM oraz XG. Na pokładzie Korga znajdziemy również sampler z pamięcią 400 MB, dzięki któremu otrzymujemy dodatkowe możliwości twórcze w zakresie modelowania brzmień i późniejszego ich wykorzystania.

Korg Pa4X dostępny jest w dwóch opcjach – z klawiaturą 76 lub 61 klawiszy.
DNC (Defined Nuance Control), to dostępna jedynie w urządzeniach Korga technologia modelowania artykulacji – zwłaszcza brzmień akustycznych, takich jak gitara, pianino czy harfa.

Co do zewnętrznych walorów Korg Pa4X, jednostka prezentuje się iście mistrzowsko.
Zwarta konstrukcja z wysokiej jakości materiałów z liniami w kolorze pomarańczowym, świetnie wpasowuje się w logo firmy i nadaje panelowi użytkownika przejrzystości.
Na panelu tym odnajdziemy 7 – calowy, dotykowy wyświetlacz TFT z możliwością uniesienia go dla łatwiejszej obsługi.
Ponadto, naszym oczom ukażą się grupy suwaków, potencjometrów i przycisków, odpowiadających za masę funkcji dostępnych wraz z tą zaawansowaną stacją roboczą.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.korg.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.korg.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj