Trzy symulatory od Waves i PRS, czyli PRS Supermodels

0

Niedawno doszły nas słuchy jakoby firma Waves nawiązała współpracę z PRS-em. Waves to uznany producent pluginów software’owych, zaś PRS to jeden z najbardziej uznanych producentów gitar. Czego mogą od siebie chcieć firmy ze, zdawałoby się, skrajnie odległych obszarów branży?

Jednak to nie jedyne obszary działalności producentów, bowiem Waves wypuszcza na rynek także symulatory wzmacniaczy, zaś Paul Reed Smith – wzmacniacze gitarowe. Teraz sytuacja staje się o wiele bardziej klarowna, czego tak naprawdę mogła dotyczyć kooperacja.

Ano dotyczyła ona stworzenia trzech cyfrowych wersji wzmacniaczy gitarowych PRS Supermodels Archon, Dallas i Blue Sierra/V9. Z tej trójki Archon charakteryzuje się agresywnym przesterem, dobrze pasującym do solówek i mocnych riffów. Dallas daje efekt niezwykle czystego, klarownego cleanu i bardzo muzycznego pogłosu. Blue Sierra/V9 to nawiązanie do butikowej konstrukcji PRS-a, modelu Blue Sierra. Generuje on bardzo ładne czyste brzmienia, ale nie brakuje mu pazura na kanale OD.

A oto trzy ważne opinie dotyczące symulatorów a pochodzące nie od byle kogo, bo od Alexa Skolnicka, Devina Townsenda, a także samego Paula Reeda Smitha.

Więcej szczegółów:
Producent: www.waves.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

Producent: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj