Tommy Baldwin z debiutanckim albumem “Phases” i efektami marki EBS!

0

Pod koniec kwietnia, Tommy Baldwin zaprezentował swój pierwszy singiel “Save Me” z debiutanckiego albumu “Phases”. Zapraszamy do obejrzenia teledysku i poznania całego arsenału efektów od szwedzkiego producenta EBS!

Tommy Baldwin – muzyk i gitarzysta właśnie wydał swój debiutancki album “Phases”. Poniżej prezentujemy teledysk do jednego z kawałków. Artysta ma na swoim koncie współpracę z ogromną rzeszą świetnych muzyków jak: Kenny Aronoff, Billy Sheehan, Ray Luzier, Stephen Perkins, Koko Powell, Louis Metoyer, Eric Gales i wielu innych…

Płyty do przesłuchania na: https://www.amazon.com/Phases-Tommy-Baldwin

Muzyk posiada także w swoim arsenale bardzo pokaźną ilość efektów od szwedzkiego producenta EBS. Oto, co ma do powiedzenia na ich temat:

„Zakochałem się w tych efektach w momencie, gdy podłączyłem je do swojej gitary. Niezależnie od tego, jakich pedałów używam do basu, nic nie odbiega od aspektu gitary. Dają najbardziej przejrzysty i czysty dźwięk, jaki kiedykolwiek słyszałem.

Obecnie w swoim pedalboardzie używam Multi-Comp, Bass IQ, OctaBass, Red Twister i DynaVerb, a także jestem w trakcie dodawania nowych efektów z serii Blue Label. Uwielbiam je WSZYSTKIE! Super czyste, mocne, ambientowe i głębokie dla pięknych, otwartych „świecących” akordów, do mojego prawdziwego rockowego rytmu i wiodących tonów solowych. Zwłaszcza, gdy muszę oczyścić moje przesterowania i wzmocnić mój sygnał, ale jednocześnie nie zniekształcić innych pedałów. Absolutnie je kocham i polecam WSZYSTKIM typom muzyków, nie rozczarują się!”

Więcej szczegółów
Producent: https://ebssweden.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here