Tester lamp Orange VT1000 i krótka instrukcja użytkowania

0

Orange VT1000 to produkt nienowy, choć nadal bardzo pożądany przez wielu gitarzystów. W swoim czasie urządzenie zrewolucjonizowało rynek dając możliwość testowania lamp elektronowych w technologii DIVO niczym nieograniczonej rzeszy użytkowników. Dziś krótko o możliwościach VT1000 opowie Drew Foppe – mistrz, rzemieślnik, technik gitarowy znany pod każdą szerokością geograficzną.

Stworzony przez Orange Amplification, VT1000 wykorzystuje pionierską technologię testowania i selekcji lamp wzmacniaczy gitarowych zwaną DIVO. To kompaktowe urządzenie charakteryzuje się niezwykle prostą obsługą dzięki zautomatyzowanemu działaniu i szybkiemu, bezproblemowemu testowaniu szerokiej palety dostępnych na rynku lamp. Każdy kto posiada DIVO VT1000 może sam błyskawicznie dopasować do siebie pary lamp o zbliżonych parametrach oraz sprawdzić dokładnie ich kondycję. Orange DIVO VT1000 Valve Tester obsługuje wszystkie popularne typy lamp montowane w preampach i końcówkach mocy wzmacniaczy gitarowych.

Jak to działa?
W urządzeniu zamontowano jeden ośmio oraz dwa dziewięciopinowe gniazda dla różnych rodzajów lamp. Jedyne co trzeba zrobić, to włożyć lampę w odpowiednie gniazdo, wybrać jej typ z listy i i wcisnąć przycisk START znajdujący się na panelu przednim. Po kilkunastu sekundach analizy, wynik wyświetlany jest za pomocą diody LED.
Nad całością procesu czuwa specjalny algorytm kontrolowany przez procesor CPU.

Dziś o VT1000 opowie Wam Drew Foppe, inżynier, gitarzysta i technik gitarowy współpracujący z wieloma artystami na świecie.

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here