Tech 21 SansAmp Classic – powrót gitarowej legendy!

0

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów firma Tech 21 ponownie wprowadziła na rynek swój bestseller, czyli SansAmp w oryginalnej wersji.

Tech 21 SansAmp Classic to współczesna reedycja analogowego układu symulującego brzmienie wzmacniacza gitarowego w obudowie podłogowego efektu. Pierwotnie wprowadzony na rynek w roku 1989 SansAmp zrewolucjonizował sposób kształtowania brzmienia oraz nagrywania gitar i może być uznany za praprzodka dzisiejszego modelingu cyfrowego. Jednak w odróżnieniu od elektronicznych procesorów i komputerowych wtyczek, SansAmp to układ w pełni analogowy, a więc i bezlatencyjny!

Podobnie jak jego sławny protoplasta, Tech 21 SansAmp Classic oferuje trzy tryby brzmieniowe: Lead (w stylu Marshalla), Normal (w stylu Mesa/Boogie) oraz Bass (w stylu Fendera, nadający się także do gitary basowej), a także 8 małych przełączników odpowiadających za różne opcje dodatkowe. Dzięki niemu nie potrzebujemy wzmacniacza, aby uzyskać potężne, w pełni ukształtowane brzmienie gitary w studiu czy na koncercie, wpinając się bezpośrednio w konsolę mikserską lub interfejs audio.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.tech21nyc.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj