TC Electronic PolyTune 3 w wersjach Mini i Noir

0

Jedną z kluczowych cech świadomego gitarzysty jest jego podejście do intonacji. Ale że nie zawsze można sobie pozwolić na strojenie “z ucha”, to mamy dla Was bardzo ciekawe i nie oszukujmy się, urokliwe urządzenia ze stajni TC Electronic. Poznajcie PolyTune 3 w wersjach Mini i Noir.

Tunery PolyTune 3 Mini i Noir, to wysoce wyspecjalizowane narzędzia, które znajdą swoje miejsce zarówno wśród profesjonalnych muzyków jak i amatorów. Ich niewielka obudowa sprawi również, że z powodzeniem zmieszczą się nawet w najbardziej wypchanych kostkami pedalboardach.

PolyTune 3 oferują kilka trybów pracy: tryb polifoniczny, chromatyczny oraz najdokładniejszy, z których skorzystają pewnie muzycy z uchem nietoperza, stroboskopowy, pozwalający na strojenie z dokładnością do 0,02 centa (graniczne możliwości rejestrowania różnic wysokości dźwięku przez ludzkie ucho).

Tak czy inaczej, PolyTune 3 to również bardzo dobrze wykonany wyświetlacz składający się aż ze 109 bardzo jasnych diod LED pozwalających na odczytanie parametrów w każdych warunkach oświetleniowych.

Ciekawostką jest, że TC Electronic oferuje swoje tunery w dwóch wersjach: PolyTune 3 Mini oraz PolyTune 3 Noir.
Różnica polega jedynie na wykończeniu kolorystycznym (franc. Noir – Czarny), co może u niektórych powodować pewnego rodzaju konsternację. Otóż słowo “Mini” sugeruje mniejszy rozmiar, prawda? Tak jednak nie jest, gdyż oba mają dokładnie te same wymiary.

Cóż, biały czy czarny… oba są ładne. Najważniejsze jednak, że PolyTune 3 to tunery do zadań specjalnych, które na pewno spodobają się najbardziej wyczulonym na intonację gitarzystom.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tcelectronic.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here