TC Electronic Magus Pro – 3 przestery w jednym!

0

Firma TC Electronic przygotowała coś specjalnego dla fanów obficie przesterowanego brzmienia gitary elektrycznej: trzy układy hi-gain połączone w jednym, małym efekcie podłogowym o nazwie Magus Pro.

Inżynierowie z TC Electronic po raz kolejny przyłożyli się do swojej pracy, projektując zupełnie nowy obwód analogowego efektu distortion o trzech różnych trybach pracy i olbrzymich zasobach gainu. 

TC Electronic Magus Pro oferuje trzy warianty brzmieniowe:

  • Classic – najbardziej „tradycyjny“ z całej trójki, inspirowany układem słynnego efektu Rat, ale pozwalający na osiągnięcie także całkiem łagodnych barw.
  • Fat – podbicie niskich i zmiana krzywej EQ środkowych pasm daje brzmienie charakterystyczne dla hard rocka i heavy metalu lat 80, ale mocniejsze podkręcenie pokrętła Gain robi z niego tłusty fuzz.
  • Turbo – nowoczesny, zwarty i agresywny tryb high gain, ale też przejrzysty i czuły na artykulację.

Z takim wachlarzem możliwości kontrolowanego zniekształcenia sygnału Magus Pro z łatwością odnajdzie się w dowolnym stylu muzycznym. Przy tym jego prostota obsługi – z użyciem zaledwie 3 gałek i przełącznika trybu – oraz stosunkowo niewielkie rozmiary czynią z niego urządzenie bardzo przyjazne i praktyczne dla każdego gitarzysty.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tcelectronic.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj