Znamy finalistów Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową!

0

Już za miesiąc dowiemy się kto zostanie zwycięzcą Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2020. Wręczenie nagród odbędzie się podczas wernisażu wystawy pokonkursowej 18 czerwca 2021 o 18:00, a będzie ona dostępna codziennie aż do 1 sierpnia w Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru w Poznaniu.

Rekordowa jest w tym roku zarówno pula nagród (15 000 zł), jak i aż 15-osobowy skład Jury złożony m.in. z cenionych grafików i ilustratorów okładek, fotografów czy dziennikarzy muzycznych.

Do wprowadzonej w ub. roku Nagrody Specjalnej im. Rosława Szaybo za szczególne osiągnięcia doszła także Nagroda Specjalna za Edytorstwo w której uhonorowany zostanie całokształt fizycznego wydania albumu.

Tymczasem po burzliwych i hybrydowych obradach znana jest już tytułowa 30-tka finalistów, którzy powalczą o wspomniane nagrody:

  1. Marcin Grzęda – Swiernalis “Psychiczny fitness”
  2. Mariusz Mrotek / fotograf: Iza Grzybowska – Maria Sadowska “Początek nocy”
  3. Mateusz Lengling: Przyłu “Homeless Boy”
  4. Mateusz Machalski, Filip Zwierzchowski: Sebastian Fabijański “PRIMITYW”
  5. Michał Siciński: Voo Voo “ANAWA 2020”
  6. Nagi Ganni, Kajetan Łukomski: Baasch “Noc”
  7. Natalia Łabędź (projekt graficzny), Roman Kozłowski (fotografia): EABS “Discipline of Sun Ra”
  8. Patryk Hardziej: Pure Phase Ensemble 9 “Live at SpaceFest!”
  9. Paweł Fabjański, Bartłomiej Walczuk, Julia Konopka (Osom Studios): Jan-rapowanie “Uśmiech”
  10. Pawel Fabjański: LASS “LOVEHOLIC”
  11. projekt: Bovska / fotografia: Łukasz Murgrabia: Bovska “Sorrento”
  12. Tomek Głowacki (druk: Aga Brwi): Jakub Buchner “Muzyka do filmu Czarne Złoto Warszawy”
  13. Tomek Kuczma: Krzysztof Zalewski “Zabawa”
  14. Zbigniew M. Bielak: Darkthrone “Shadows of Iconoclasm”
  15. Bartłomiej Walczuk: Quebonafide “ROMANTIC PSYCHO NERD”
  16. Bartłomiej Walczuk (Osom Studios): Quebonafide “ROMANTIC PSYCHO”
  17. Dawid Gąsiorek: Giorgio Fazer “Odarci z godności”
  18. Dominik Nowakowski, Aleksandra Olszówka: Opał “Oczy Szeroko Zamknięte”
  19. Hanna Cieślak: Pin Park “Doppelganger”
  20. Hanna Cieślak: Clinamen “The Tropisms of Spring”
  21. Jacek Walesiak: JWP/BC “Koledzy”
  22. Bartosz ‘Fisz’ Waglewski: Waglewski Fisz Emade “Duchy ludzi i zwierząt”
  23. Juice (Gracjan Donarski – fotografia, Wojtek Piotrowski – projekt): Mikromusic “Kraksa”
  24. Kamil Tatara: Bloki “Insecta”
  25. Kamila Ćwiklińska, Aleksandra Józefów, Joanna Kurowska, Monika Górka: Alfah Femmes “No Need to Die”
  26. Kornel Ofierski: Różni wykonawcy “Moniuszko B-day Bash”
  27. Łukasz Paluch: Skalpel “Highlight”
  28. Łukasz Paluch: Wacław Zimpel “Massive Oscillations”
  29. Łukasz Pałczyński: Hania Rani “Home”
  30. Maciej ‘Animisiewasz’ Grochot: Błoto “Kwiatostan”

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/konkurs3030

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here