TC Electronic i nowy efekt Flashback 2 Delay

0

Delay to jeden z podstawowych efektów, jaki większość gitarzystów posiada na stanie swojej gitarowej świątyni. Przedstawiamy kolejny model wykorzystujący technologię MASH, spod znaku TC Electronic.

Na czym polega wspomniana technologia MASH? Zasada działania jest banalnie prosta – czym mocniej wciśniesz przełącznik nożny, tym efekt będzie wyraźniejszy i agresywny. Wszystko oczywiście zależy z jakiego presetu w danym momencie korzystasz, gdyż MASH steruje innymi parametrami w zależności od wybranego presetu. Tak czy owak, wrażenia z zabawy tym rozwiązaniem prezentują się zacnie.

Na wyposażeniu Flashback 2 znajdziemy kilka podstawowych parametrów, takich jak Dynamic Delay, Modulation i Reverse. Jednak firma nie poprzestała jedynie na tym. Do dyspozycji otrzymujemy ustawienia: 2290, Analog, Crystal, Tape, Loop oraz potrójny TonePrint. TC Electronic pozostawiło oczywiście trochę sprawdzonych rozwiązań, takich jak przełącznik SUBDIVISION, True/Buffered Bypass, czy chociażby port USB i trzy potencjometry DELAY, FEEDBACK i LEVEL.

Parametry techniczne urządzenia to jednak tylko ułamek możliwości Flashback 2 Delay. Wisienką na torcie jest jego brzmienie. W żadnym razie nie przesadzone, subtelne ale i ostre gdy jest taka potrzeba. Kostka TC Electronic to narzędzie pracy muzyka w pełnym tego słowa znaczeniu. Brzmienie i ergonomia w połączeniu z technologią MASH – tak naprawdę, nic dodać, nic ująć.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.tcelectronic.com oraz już wkrótce na stronie polskiego dystrybutora www.soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here