Cyfrowe wzmacniacze ćwiczeniowe to podstawowy asortyment każdej szanującej się firmy produkującej wzmacniacze gitarowe. Jednym z weteranów na rynku tych cyfrowych zdobyczy techniki jest firma Fender, która z serią Mustang była jednym z pionierów tego typu produktów. Czym więc zaskoczy nowa seria Mustang GT, której ostatni człon nazwy może się kojarzyć ze specyficznym typem samochodów  ?

fender_mustanggt-tone_lifestyle_u52a4734-100721753-orig  Idąc z duchem czasu, wzmacniacze Mustang GT wyposażone są w … łączność WiFi ! Tak, nic mi się nie pokręciło – mamy proszę państwa wzmacniacz, który dzięki temu udogodnieniu jest w stanie pobrać bez problemu najnowsze aktualizacje oraz presety stworzone przez innych użytkowników. Obecność na pokładzie technologii Bluetooth LE pozwala na bezproblemowe przesyłanie muzyki do wzmacniacza oraz na zmianę parametrów urządzenia za pomocą telefonu komórkowego.

Tyle z innowacyjności, zobaczmy więc co z bardziej tradycyjnych funkcji oferuje nam ta konstrukcja ?
Na pokładzie znajdziemy 21 symulacji wzmacniaczy oraz 47 efektów, duży, kolorowy wyświetlacz, ułatwiający nawigowanie oraz pokładowy looper. Oferta serii GT składa się zarówno z małego, 40W combo, większego, 100W brata oraz okrętu flagowego serii – 200W modelu, wyposażonego w dwa 12 calowe głośniki.
Fender-Mustang-GT-Amps-NEWS

Tradycyjnie zapraszamy do posłuchania Mustanga GT w akcji :

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj