Summer NAMM 2018: Charvel prezentuje nowe modele gitar elektrycznych!

0

Na tegorocznych Summer NAMM, Charvel zaprezentował cztery nowe modele gitar elektrycznych, w tym dwie Pro-Mod DK24, sygnatury Miss May i Justina Aufdemkampe oraz Limited Edition Super Stock Model 1888.

Charvel nie ustaje w staraniach by skusić gitarzystów swoją ofertą. Pokazując nowe modele elektryków, producent ma pełne prawo sądzić, że tegoroczna prezentacja wzbudzi niemałe poruszenie wśród fanów marki.

Prezentowane instrumenty, to dwa modele Pro-Mod DK24, w konfiguracji pickupów Seymour Duncan HSS i HSH oraz sygnatury Miss May i Justina Aufdemkampe.
Producent bardzo mocno zwraca uwagę na wykonanie instrumentów i wyjątkowość ich brzmienia. Podobnie wyrażają się o nich sami artyści sygnujący swoim nazwiskiem gitary Charvel.

Ostatnim i wzbudzającym bodajże największe zainteresowanie instrumentem, jest limitowana edycja modelu Super Stock 1888 będącym powrotem do modelu Charvel “Model 88” z lat 80. Oferując to samo wyjątkowe wykończenie jak poprzednik, jednocześnie pochwalić się może zmodernizowanymi i innowacyjnymi funkcjami. Jego klasyczny korpus Dinky ™ wykonany został z mahoniu w wykończeniu Dark Brown Sunburst.

Wyjątkowość brzmienia pochodzi zaś z konfiguracji przetworników HS, składających się z przystawek DiMarzio® Super Distortion DP218 i DiMarzio Super Distortion. Całość dopina mostek tremolo Floyd Rose® 1000 Series.

Więcej szczegółów:
Producent: www.charvel.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here