Steve Vai i sygnowany jego nazwiskiem wzmacniacz modularny Synergy

0

Wzmacniacz modularny, tzw. Amp Module to urządzenie charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami, co pozwala na wpięcie go w inne systemy. Dziś krótko o wzmacniaczu Synergy Steve Vai Signature Amp Module.

Synergy, to jedna z tych firm, które postawiły na innowacyjność i zupełnie nowe podejście do biznesu. Oczywiście historia marki nie zaczęła się wczoraj, jednak jej produkty wciąż cieszą się niezmiennym zainteresowaniem najbardziej wymagających klientów.
Jak się okazuje, jednym z nich jest nie kto inny jak sam Steve Vai.

W ofercie Synergy można znaleźć moduły stworzone we współpracy z butikowymi producentami, wśród których znajdziemy Friedman Amps, Fryette, Soldano czy Bogner.
Więcej informacji o całym trendzie Amp Module, który buduje Synergy, znajdziecie w poniższym materiale video przygotowanym przez Aarona Shorta.

Przejdźmy jednak do naszego dzisiejszego bohatera, czyli sygnowanego nazwiskiem Steve Vai moduły o tej samej nazwie czyli Synergy Steve Vai Signature Amp Module.

Moduł, podobnie jak inne w ofercie, jest odzwierciedleniem kryteriów brzmieniowych sygnatariusza. Jak zdradza sam producent, tylko ścisła współpraca ze Stevem mogła zaowocować tak doskonałym brzmieniem i 100% zgodnością z preferencjami gitarzysty.
Moduł tym razem zabarwiono na kolor zielony.
Ten dwukanałowy mały potwór posiada całkiem sporą paletę potencjometrów, oraz silny boost. Obejrzyjcie jego prezentację przygotowaną przez portal Premier Guitar.

Więcej szczegółów
Producent: http://synergyamps.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here