Ruszyły zapisy na warsztaty Summer Guitar Festival 2020

0

Jak poinformowali organizatorzy, ruszył właśnie nabór do tegorocznej edycji warsztatów gitarowych Summer Guitar Festival 2020, które zaplanowane są w dniach 25 lipca – 4 sierpnia w pięknej i malowniczej wsi Krzyżowa.

Z powodu epidemii COVID-19 formuła warsztatów musiała zostać dostosowana do okoliczności, ale organizatorzy mają nadzieję, że frekwencja jak zwykle dopisze, a ilość miejsc jest ograniczona.

Szczegóły i zapisy na stronie: https://guitarfestival.okis.pl

Summer Guitar Festival to letnie warsztaty gitarowe w Krzyżowej, które odbywają się corocznie od 2001 r. Od 2020 roku Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego ma zaszczyt i przyjemność organizować tę świetną inicjatywę. Do współpracy zapraszani są znakomici pedagodzy i muzycy z Polski i zagranicy, którzy z pasją i zaangażowaniem przekazują swoje umiejętności i wiedzę tym, którzy chcą rozwijać swoje zamiłowanie do gry na gitarze, ale także początkującym adeptom tej sztuki. Zapraszamy wszystkich – uczniów szkół muzycznych i studentów, amatorów, początkujących i zaawansowanych, w każdym wieku. Niepełnoletnim uczestnikom zapewniamy stałą opiekę wykwalifikowanej kadry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here