PRS Guitars i limitowana seria SE Custom 24 Fade LTD tylko w Europie!

0

Firma PRS Guitars wprowadza do sprzedaży limitowaną edycję gitar elektrycznych SE Custom 24 w nowych, lśniących wykończeniach Fade. Gitary dostępne będą w zaledwie 200 egzemplarzach na kolor i tylko w Europie!

Inspirowane ręcznie barwionymi gitarami z ekskluzywnej serii PRS Private Stock, limitowana edycja PRS SE Custom 24 Fade LTD dostępne będą w czterech kolorach: Amber Fade, Charcoal Blue Fade, Charcoal Cherry Fade i Charcoal Fade.

Jeśli chodzi o specyfikacje to znajdziemy dokładnie te same rozwiązania co w klasycznym modelu SE Custom 24 oferowanym na rok 2020. Tak więc mamy tutaj mahoniowy korpus z klonowym topem, klonowy gryf o profilu Wide Thin i palisandrową podstrunnicą, 24 progi, odlewany mostek tremolo opatentowany przez PRS, parę pickupów 85/15 “S”, trzypozycyjny przełącznik oraz pojedyncze regulatory Volume i Tone (z opcją Push-Pul rozłączającą cewki).

O instrumentach z tej serii pisaliśmy już wielokrotnie, dlatego po więcej szczegółów zapraszamy Was do naszych wcześniejszych publikacji. Znajdziecie je pod adresem https://uptone.pl/tag/prs-custom-24/.

Co ciekawe, cena instrumentów w nowych wykończeniach, mimo limitowanej edycji pozostała taka sama. Wynosi ona ok 4.000,00 zł.

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here