Zwycięzcą comiesięcznej edycji konkursu PRS, tym razem został model PRS Custom 24 Private Stock Lotus Knot.

hero_large

Instrument ten wykonano jedynie w 20 egzemplarzach, więc szansę na jego zdobycie graniczą niemalże z cudem. Jednak myślę, że warto wspomnieć o tym jakże wyjątkowym instrumencie, na którym tym razem zabrakło znamiennych ptaszków.

Nie ukrywam w tym momencie, że brak inkrustacji znanych z wcześniejszych modeli, mocno mnie zasmucił. I choć nie jestem ornitologiem ani z zawodu, ani z zamiłowania, do PRSowskich ptaszków jestem przywiązany niemalże tak samo mocno jak do moich domowych kotów.

Nie przemycając jednak prywaty, czas zaprezentować wam cudo, jakie wyszło spod rąk lutników jednej z najlepiej rozwijającej się marki gitar na świecie – firmy PRS Guitars.
Zachęcam więc do lektury pod linkami, które zamieszczam poniżej.
Muszę jednak zaznaczyć, że zwycięzca miesiąca raczej nie znajdzie się w zestawieniu sklepu dystrybutora, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by swoją przygodę z PRS rozpocząć od jakiegoś tańszego modelu, prawda? 🙂

straight1

Link do strony FX Music – dystrybutora PRS na Polskę.
Jeśli jednak macie ochotę poczytać więcej szczegółów o samym zwycięzcy, bądź zamówić jedną z 20 sztuk tego wspaniałego instrumentu, odwiedźcie stronę producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here