Positive Grid BIAS FX Mobile dla iOS – lampowe wzmacniacze w wersji cyfrowej!

1

Tak, wiem. Tytuł kompletnie z czapy, bo albo lampowy, albo cyfrowy, prawda? Ale nie dajcie się zwieść! Najnowsze oprogramowanie od Positive Grid spowoduje głęboki opad szczęki, a to co znacie z Waszych wzmacniaczy lampowych, może teraz zabrzmieć również z Waszych telefonów! Nie wierzycie? To patrzcie!

Na początek wyjaśnijmy sobie coś! BIAS FX dostępne jest tylko na iOS – i całe szczęście! Architektura tego mobilnego środowiska pozwala na zabawę i pracę z wirtualnymi instrumentami bez strat w brzmieniu i oczywiście bez irytującej latencji.
Android, mimo że fajnym systemem jest, w tym wszakże przypadku ma spore braki, a aplikacje muzyczne, potrafią się wieszać i po prostu źle działać, nie wspominając już o latencji, która skutecznie zniechęca do korzystania ze wszelkich muzycznych dóbr.

BIAS FX, to szalenie rozbudowane narzędzie, które już od jakiegoś czasu wspaniale sprawdza się na komputerach Apple.
Teraz również dostępne jest na iPhona i iPada. Co więcej, wszelkie bajery, w postaci tworzenia własnych presetów, można w taki sam sposób przesyłać na każde urządzenie, bez ograniczeń.

Aplikacja dostępna jest w trzech wariantach:
Wersja darmowa daje ograniczony dostęp do kilku wzmacniaczy lampowych.
Za 9,99$ możecie nabyć wersję, która dodaje kolejnych trzy wzmacniacze i osiem efektów. W kwocie 19,99$ aplikacja nabiera dodatkowych barw w postaci kolejnych wzmaków i efektów, itd. Najdroższa jest wersja Ultimate za 59,99$ z dwudziestoma dodatkowymi wzmacniaczami, ponad osiemdziesięcioma efektami i blisko osiemdziesięcioma ustawieniami fabrycznymi.

Uwierzcie, że to cholerstwo naprawdę gra! Wystarczy podłączyć gitarkę i poczuć rewelacyjne brzmienie lampowych wzmacniaczy i efektów z najwyższych półek!

Więcej szczegółów:
Producent: www.positivegrid.com
Sklep: www.itunes.apple.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj