Music Man Ball Family Reserve. Cztery nowe modele na październik 2018

0

Październik niestety już mija, ale w niczym to nie przeszkadza by poznać kolejne modele w rodzinie Music Man Ball Family Reserve. Cztery zaprezentowane niedawno instrumenty wyróżnia nie tylko ubarwienie, ale i selekcjonowane gatunki drewna, oraz podpisy wielkich artystów na każdym z nich.

Linia Ball Family Reserve odnosi ogromne sukcesy wśród fanów marki. Do grona tych znakomitych instrumentów dołączyły niedawno kolejne.
Gitara Majesty w wykończeniu Cinnabar Red, to hebanowa podstrunnica z dwiema liniami znaczników na obu krańcach gryfu. Instrument wyprodukowano ręcznie w ilości 105 sztuk Każda z gitar podpisana została przez samego Johna Petrucciego!

Drugim modelem jest Valentine w wykończeniu Pine Green. Gitarę wyprodukowano już tylko w 63 egzemplarzach z podpisem Jamesa Valentine. Korpus wykonano z selekcjonowanego jesionu, gryf z wzorzystego klonu z palisandrową podstrunnicą, na której umieszczono duże prostokątne znaczniki. Ciekawym akcentem są białe ramki pickupów i osprzęt w kolorze złotym.

Trzeci model to StingRay w wykończeniu White Smoke. Jego produkcja zakończyła się jedynie na 39 egzemplarzach. Gitara posiada klonowy gryf z palisandrową podstrunnicą z perłowymi inkrustacjami. Instrument prezentuje się oszałamiająco. Zwróćcie uwagę na dopasowanie kolorystyczne pickupów!

Axis w kolorze Steel Blue wyprodukowano w 75 egzemplarzach. Jego wyjątkowość podkreślają klonowa ręcznie wykończona płyta wierzchnia i gryf, na którym znajduje się jednoczęściowa, również klonowa podstrunnica pozbawiona znaczników. Instrument posiada osprzęt Schaller.

Więcej szczegółów:
Producent: www.music-man.com
Dystrybutor: www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj