Porównanie brzmień akustyków PRS Guitars SE Acoustics

0

Dziś mamy kolejna dawkę akustycznych brzmień PRS Guitars. Do boju stanęły trzy nowe i piękne instrumenty: PRS SE T40E, A50E i T60E. Jeśli zastanawiacie się który wybrać to ten materiał video jest dla Was!

Martin Simpson – człowiek, którego nie trzeba przedstawiać. Przynajmniej nie tym, którzy kochają folkowe, akustyczne brzmienia. Brytyjczyk raczy świat swoimi brzmieniami i melodyką od kilkudziesięciu lat, będąc jednym z najbardziej oklaskiwanych muzyków swojego gatunku.

W/w muzyk wraz z firmą PRS Guitars postanowił przygotować ciekaw materiał video, w którym porównuje brzmienie trzech wyjątkowych gitar akustycznych serii PRS SE Acoustics. Artysta zagrał utwór na trzech instrumentach, PRS SE T40E, A50E i T60E. O wszystkich tych instrumentach pisaliśmy już na łamach naszego portalu w tekstach: PRS Guitars: prezentacja nowych elektroakustyków T40E i A40E!PRS Guitars i zapowiedź nowych akustyków serii SE na rok 2019. Bardzo zachęcamy do lektury, gdyż warto poznać budowę tych instrumentów i usłyszeć różnicę w brzmieniu. Może dzięki niemu wybierzecie ten swój wymarzony instrument…?

Więcej szczegółów:
Producent: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj