[Poradnik video] EBS ReTracer Delay z dedykowaną aplikacją Desktop Editor!

0

Jak zapowiadano, tak się stało! Podczas NAMM Show 2019, firma EBS zaprezentowała oprogramowanie do swojego rozbudowanego efektu gitarowego EBS ReTracer Delay, o nazwie Desktop Editor! Dziś mamy okazję poznać jego możliwości…

Wszystko zaczęło się rok temu, także podczas NAMM Show, kiedy to firma EBS zaprezentowała zaawansowany efekt, a w zasadzie całkiem rozbudowaną, gitarową stację roboczą EBS ReTracer Delay.

O efekcie pisaliśmy już kilkukrotnie, więc aby się nie powtarzać odsyłamy Was do naszych publikacji TUTAJ: https://uptone.pl/ebs-retracer-delay. Przez cały ten rok, nowe urządzenie zyskiwało na popularności, zdobywając coraz większą rzeszę gitarzystów i basistów korzystających z jego dobrodziejstw. Przez cały ten czas, producent zbierał opinie i sugestie swoich użytkowników, co zaowocowało stworzeniem desktopowej aplikacji, a po ludzku komputerowego oprogramowania 🙂 , które ułatwia obsługę tego urządzenia, a także zwiększa potencjał eksplorowania możliwości brzmieniowych i użytkowych tytułowego bohatera.

Dobra wiadomość jest także taka, że wkrótce nowy efekt trafi w nasze ręce i będziemy mogli go dogłębnie przetestować, a dziś dzielimy się z Wami pierwszym oficjalnym materiałem video i spojrzeniem w przestrzeń dedykowanego oprogramowania Desktop Editor, które wydaje się być całkiem przyjaznym środowiskiem.

Więcej szczegółów:
Producent: https://ebssweden.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here