Podróżna gitara przyszłości? Poznajcie Revehō DLG

0

Jeśli kiedykolwiek wyruszaliście w trasę z gitarą, doskonale wiecie, że taka podróż nie zawsze bywa komfortowa. Z myślą o intensywnie podróżujących muzykach powstała całkowicie demontowalna gitara Revehō DLG.

Zaledwie 30 sekund potrzeba, aby móc całkowicie złożyć lub zdemontować Revehō DLG. Co ciekawe, gitara w stanie rozłożonym mieści się w opakowaniu wielkości torby na laptopa, a to czyni ją chyba jedną z najciekawszych pozycji na rynku gitar podróżnych.

„Revehō DLG rewolucjonizuje pojęcie gitary podróżnej, jakie znaliśmy dotychczas. Dzięki dzisiejszym technologiom udało nam się stworzyć gitarę, która może całkowicie zastąpić każdą gitarę …” – mówią twórcy Revehō DLG

Warto wspomnieć, że instrument posiada wbudowany wzmacniacz i głośniki, a także wbudowane moduły brzmieniowe. Dzięki temu, wyruszając w trasę nie będziecie potrzebowali dodatkowego osprzętu. Wystarczy złożyć Revehō DLG w całość, by cieszyć się wysokiej jakości brzmieniem, bez względu na to, czy zagracie folk, rocka, blues, jazz, czy modern.

Gitara nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży.

Więcej szczegółów:
Producentlanding.reveho.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here