Tommy Lee ponownie endorserem DW Drums

0

Tommy Lee współpracę z marką DW Drums rozpoczął jeszcze w latach 80, a swoje pierwsze światowe tourne ze sprzętem tej marki odbywał w latach 90. Teraz producent z dumą ogłasza, że artysta powrócił do grona endorserów Drum Workshop.

Tommy Lee zjawił się ostatnio z wizytą w siedzibie DW Drums i podczas oczekiwania na obsługę usiadł przy perkusji. I jak usiadł, tak grał, grał i nie był w stanie przestać grać.

Jak mówi założyciel marki Don Lombardi:

“Tommy był zdumiony tym, jak brzmiały bębny. W mojej głowie zapaliło się światło, że Tommy Lee reprezentuje pokolenie perkusistów, którzy nie doświadczyli ręcznie wytwarzanych bębnów. Niedługo potem kupił zestaw i rok później został oficjalnym endorserem DW Drum.”

Tommy Lee jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych na świecie perkusistów rockowych. Jego słynne, przeczące grawitacji solówki dosłownie postawiły na głowie postrzeganie tego instrumentu. To między innymi za jego osobą kryje się sukces słynnej na przełomie XX/XXI wieku grupy Mötley Crüe

Komentując swój powrót do marki DW Drums artysta powiedział:

“Powrót? Przecież ja nigdy nie odszedłem. Może najwyżej przez chwilę oddaliłem się, by spróbować czegoś nowego. A mówiąc o nowościach… Cholera, DW doskonale wie, co robi. Już nie mogę doczekać się kolejnych innowacji!”

Więcej szczegółów
Producent: http://www.dwdrums.com/
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here