ORTEGA GUITARS na Cały Poznań Ukulele [31.05-02.06.2019]

0

Wielkimi krokami zbliża się wielkie święto “ukulelowców” 🙂 czyli III Edycja Festiwalu Cały Poznań Ukulele, który odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 roku w Poznaniu. Ortega Guitars, Pierwsza Poznańska Orkiestra Ukulele PPNOU oraz miasto Poznań, po raz kolejny zapewnią wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń!

Wszyscy uczestnicy będą mieli szansę nie tylko na wzięcie udziału w ciekawych warsztatach i koncertach, ale także na osobiste przetestowanie najciekawszych instrumentów Ortega.  Zaprezentowanie zostanie większość modeli ukulele, które w tym roku zostały przez producenta wprowadzone na rynek oraz kilka naprawdę interesujących akcesoriów. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w sesji Ortega Open Mic i skorzystania z szansy na wygranie cennych nagród.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska marki Ortega Guitars, a także świetnej zabawy podczas licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów podczas festiwalu Cały Poznań Ukulele!

Podczas imprezy ponownie gorąco powitamy Marka Gordzieja z Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele na oficjalnej liście artystów Ortega! To świetna okazja, aby zobaczyć cały zespół na scenie. Lider PPNOU Piotr Kończał zagra na ukulele Ortega LIZARD-SO-GB.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp oczywiście za darmo!

Więcej szczegółów:
Producent: ortegaguitars.com
Facebook: facebook.com/OrtegaGuitarsPolska
http://calypoznanukulele.pl
Facebook: facebook.com/CalyPoznanUkulele

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here