Hi-endowy wzmacniacz akustyczny, czyli Orange Acoustic Pre po raz kolejny!

0

Pokazany po raz pierwszy dwa lata temu, wzmacniacz Orange Acoustic Pre dedykowany do gitar akustycznych budzi spore zainteresowanie i z niecierpliwością wielu gitarzystów czeka na niego także w naszym kraju. Tym czasem producent raczy nas kolejnymi prezentacjami jego możliwości…

Jego oficjalna dostępność w naszym kraju, a także cena nie jest nadal znana, ale założyć można, że nie będzie znacząco odbiegać od tej, jaką znajdziemy w zagranicznych sklepach. (ok. 3.500 PLN).

Czym wyróżnia się nowy wzmacniacz? Jest to oczywiście pierwszy wzmacniacz do akustyków w historii firmy, o czym już wspominaliśmy w naszej zajawce: https://uptone.pl/gitara/orange-acoustic-pre-jak-wykrecic-z-niego-najlepszy-sound. Jego najwyższej jakości lampowa konstrukcja (oparta na lampie ECC83/12AX7) dedykowana jest dla najbardziej wymagających muzyków.

Na pokładzie dwa kanały z niezależną equalizacją, wszystkie potrzebne wejścia i wyjścia w tym DI, wbudowany Reverb, wejście mikrofonowe z możliwością zasialania phantom +48V i wiele więcej…, sprawie że będzie on idealnym kompanem zarówno na scenę jak i do studia.

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com/acoustic-pre
Dystrybutor: http://www.arcadeaudio.pl

Zapraszamy do kolejnych prezentacji video wzmacniacza akustycznego Orange Acoustic Pre:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here