ORANGE ROCKER 15: “From Bedroom to headroom”

0

Hasło reklamowe comba gitarowego ORANGE ROCKER 15 nie jest przypadkowe. Moc wyjściowa zaczyna się już od 0,5 Watta, w którym wzmacniacz potrafi odezwać się soczyście, nie tracąc na swej jakości.

Możemy oczywiście przełączać się pomiędzy mocami 0,5 / 1,7 / 15 Watt. Czyni to z niego bardzo uniwersalne narzędzie, dzięki któremu gitarzysta może korzystać z niego praktycznie wszędzie. W domu, studiu, na scenie. Wybierz miejsce, wybierze moc i graj!

Zobaczcie najnowsze demo, które pokazuje jego możliwości:

Rocker 15 ma dwa kanały. Kanał ” Natural” ma tylko jedno pokrętło odpowiedzialne za głośność. To absolutna przejrzystość! Wydobywa samo sedno stylu gry muzyka. Przy odpowiednim rozkręceniu można usłyszeć na nim piękny bluesowy crunch. Kanał drugi, Dirty, posiada bardziej tradycyjny układ z Gain, Master Volume i trzypozycyjnym EQ.

Głośnik Voice of the World Gold Label 10, dzięki czułości 101 dB, jest bardzo wydajny, głośny i szybki. Konstruktorzy opracowali własny custom driver.

Konstrukcja wzmacniacza jest w pełni lampowa. Twórcy wyeliminowali plastikowe złącza i kable taśmowe, otrzymujemy ręcznie lutowane przewody. Zamontowano transformatory zastrzeżone dla serii Iconic Terror.

Więcej szczegółów:
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: http://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here