Orange Acoustic Pre jeszcze w tym roku w Polsce!

0

Tegoroczne nowości od Orange Amps, wzmacniacze TremLord 30 i Pedal Baby 100 zaczynają zdobywać popularność w naszym kraju, a dystrybutor marki, firma Arcade Audio już zapowiada, że jeszcze w tym roku gitarzyści akustyczni będą mogli się cieszyć nowym Acoustic Pre, czyli przedwzmacniaczem do gitar akustycznych!

Od jakiegoś czasu Acoustic Pre jest już dostępny za granicą, a do Polski trafi jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w okolicach października.

O tym urządzeniu pisaliśmy już wielokrotnie w naszych publikacjach: https://uptone.pl/tag/orange-acoustic-pre, jednak producent wciąż nie pozwala nam o nim zapomnieć zamieszczając co rusz kolejne informacje. Dziś kolejna porcja video-testów i prezentacji, którymi dzielimy się z Wami.

Na początek recenzja, którą przygotował brytyjski muzyk, kompozytor i producent – Ben Parker:

Może Was to zdziwi, ale firma Orange Amplification wprowadziła na rynek Acoustic Pre już w 2017 roku. Był to pierwszy na świecie stereofoniczny przedwzmacniacz akustyczny wyposażony w aktywny DI. Przez długi czas urządzenie nie było dostępne w sprzedaży, a jedynie towarzyszyło przeróżnym artystom na scenach i w studiach, którzy jako pierwsi mieli możliwość jego sprawdzenia.

El Amir, multiinstrumentalista, koncertujący z Hansem Zimmerem, również używa Acoustic Pre na trasie. Jak komentuje: „To sprawia, że ​​moja gitara flamenco brzmi potężnie !! Orange Acoustic Pre łączy jakość, głębię i piękno dźwięku. Będę używał go w jesiennej trasie World of Hans Zimmer 2019. ”

Zdobywca nagrody Grammy, gitarzysta Clean Bandit Jack Patterson skomentował: „Z Acoustic Pre mogę pojawić się na sesjach radiowych wiedząc, że mam łatwą kontrolę nad moimi gitarami bez mnóstwa sprzętu. To naprawdę wszechstronne narzędzie w studio.”

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com/acoustic-pre
Dystrybutor: http://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here