ODD Box V1 i Mutation Phasor II: nowe kostki gitarowe od Warm Audio już dostępne!

262
Warm-Audio-ODD-Box-V1 i Mutation-Phasor-II

Przygotuj się na potok psychodelicznych i przesterowanych dźwięków dzięki nowym efektom ODD i Mutation Phasor II, które dołączyły do rozrastającej się gamy uznanych na świecie kostek gitarowych Warm Audio.

Przypomnijmy, że Warm Audio to firma z siedzibą w Austin w stanie Teksas, USA. Specjalizuje się w produkcji sprzętu proaudio, w tym mikrofonów, przedwzmacniaczy mikrofonowych, kompresorów, eq oraz innych urządzeń używanych w branży nagraniowej i studyjnej. Warm Audio jest znane z tworzenia urządzeń, które nawiązują do klasycznych modeli i brzmień, ale są oferowane w bardziej przystępnych cenach, dzięki czemu są dostępne dla szerokiego grona muzyków i producentów. Produkty Warm Audio zdobyły uznanie za jakość dźwięku i solidną konstrukcję, a firma zdobyła sobie opinię dostarczyciela wysokiej jakości sprzętu audio dla profesjonalistów i hobbystów.

Warm-Audio

Nie inaczej jest tym razem, gdyż kostka Warm Audio ODD Box V1 inspirowana jeest kultowym overdrive’em z brzmieniem “na granicy przesterowania”. Jest idealna do podbijania, dodawania breakupu lub dodatkowego wzmocnienia do czystych brzmień. Każdemu gitarzyście dostarczy brzmienie, które od lat jest uwielbiane przez wielu sławnych artystów m.in. Billy’ego Gibbonsa, Marka Hoppusa czy Erica Johnsona. Niesamowita tonalna wszechstronność tej kostki na pewno Cię zainspiruje.  Sugerowana cena: ODD Box V1 – 666 PLN.


Z kolei Warm Audio Mutation Phasor II to elektro-optyczny pedał zmiany fazy, który dokładnie odtwarza bogatą głębię i momentalnie nadaje brzmieniu psychodeliczną barwę. Oryginalne elementy sterujące, będące ukłonem w stronę ery analogowej, pozwalają na nieskończone eksperymenty. Oryginalny efekt był inspiracją dla takich muzyków jak Billy Corgan, Tom Bukovac i Robin Trower, którzy używali go do tworzenia innowacyjnej, przełamującej schematy muzyki. Ten phaser jest dla tych gitarzystów, którzy chcą się udać w podróż do przeszłości gitarowych brzmień. Sugerowana cena Mutation Phasor II to 850 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://warmaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl