Michał Jakubowski nowym artystą TAMA Drums!

0

Michał Jakubowski to ceniony perkusista, edukator oraz członek zespołu Mentally Blind. Jak poinformowała firma Tama Drums, dołączył on właśnie do grona artystów japońskiej marki, a jego wybór padł na zestaw perkusyjny Starclassic Walnut/Birch w pięknym wykończeniu Vintage Marine Pearl (VMP).

Michał Jakubowski swoją edukację muzyczną rozpoczął w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Tarnowie. Tam zdobywał doświadczenie w grze na instrumentach perkusyjnych takich jak marimba, timpani czy wibrafon. Swoje pierwsze kroki w świecie muzyki rozrywkowej stawiał jako perkusista takich zespołów jak Incepcja oraz Cafe Piotra Smolenia, z którymi grał na licznych koncertach i festiwalach w całej Polsce. 

W latach 2016 – 2017 był członkiem zespołu Overcolored, a w 2018 roku dołączył do Call of Cockoo. Od 2015 roku Michał prowadzi również własny kanał na YouTubie i profil na Instagramie o tematyce perkusyjnej, gdzie uczy gry na perkusji i dzieli się coverami znanych piosenek. 

Obecnie jest właścicielem szkoły perkusyjnej w Warszawie oraz członkiem zespołu Mentally Blind. Gościnnie występuje również z takimi zespołami jak ZOUZY, LOKA, Michał Danilczuk oraz z grupą taneczną Tomasza Barańskiego NEXTA. 

tama-starclassic-walnut-birch-wbr52rzs-vmp-5pc-vintage-marine-pearl

Jego wybór padł na wspomniany wyżej zestaw perkusyjny TAMA Starclassic Walnut/Birch w pięknym wykończeniu Vintage Marine Pearl (VMP), na który składają się:

Drums:

  • 22″x16″ Bass Drum (WBRB22DZ)
  • 10”x8” TomTom (WBRT10A)
  • 12”x9” TomTom (WBRT12A)
  • 16″x14” Floor Tom (WBRF16A)
  • 14”x6” Starphonic Brass Snare Drum (PBR146)

Hardware:

  • Iron Cobra 200 Hi-hat Stand (HH205)
  • Iron Cobra 200 Single Pedal (HP200P)
  • 1st Chair Wide Rider Drum Throne (HT530B)

Więcej o artyście: https://www.facebook.com/michaljakubowskidrums

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj