Nowy looper BOSS RC-10R w akcji!

0

Gdy nowy looper, Boss RC-10R pojawił się na rynku, ochów i achów nie było końca. Wiele redakcji i portali branżowych, z nami włącznie, wskazywało szeroko rozbudowane funkcjonalności RC-10R wykraczające poza klasyczny looper. Dziś mamy okazję naocznie przekonać się, iż nie było w tym za grosz przesady. Przed Wami najnowsza prezentacja Boss RC-10R!

Zanim jednak zaczniemy wpatrywać się i wsłuchiwać w możliwości RC-10R, przypomnijmy tekst, który pojawił się u nas pod tytułem Rozbudowany looper i maszyna perkusyjna w jednym. Czyli BOSS RC-10R

Na start najnowsza wideoprezentacja, a poniżej krótko o możliwościach tego wyspecjalizowanego urządzenia.

We wnętrzu RC-10R drzemie całkiem spora dawka przyjemności, o których warto tutaj wspomnieć.
Pierwszą z nich jest Looper. Narzędzie to nie tylko pozwala na klasyczne zapętlanie projektu, ale również na pracę w czasie rzeczywistym.
Silnik stereo oferuje aż sześć godzin nagrywania z 32-bitowy przetwarzaniem zmiennym (AD / DA). Projektanci oparli się na założeniu stworzenia narzędzia, które niczym prawdziwy zespół, zaopatrzy muzyka we wszystkie struktury utworu, czyli wstęp, rozwinięcie, zakończenie i pośrednie przejścia rytmiczne.
Tu jednak wchodzimy w temat maszyny rytmicznej, która jest de facto główną funkcjonalnością stompboxa.

BOSS RC-10R oferuje swojemu użytkownikowi aż 280 stylów rytmicznych zaprojektowanych tak, by dać gitarzyście poczucie gry z żywym zespołem. Szesnaście zestawów perkusyjnych z wysokiej jakości brzmieniami z bibliotek rytmicznych BOSS i Roland, oraz wspomniane wcześniej struktury utworu; jego części z każdym, nawet najdrobniejszym niuansem sprawią, że pojęcie inteligentnego narzędzia nabiera zupełnie nowego znaczenia tego słowa.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here