Nowe stompboxy Walrus Audio, Way Huge, Z Vex i Chase Bliss Audio zagrają… w filmie o efektach gitarowych!

0

Specjalnie na potrzeby filmu dokumentalnego “The Pedal Movie”, w którego produkcję zaangażowany jest portal Reverb.com, firmy takie jak Way Huge, Walrus Audio, Z Vex i Chase Bliss Audio przygotowały specjalne edycje efektów gitarowych.

Walrus Audio Warhorn/Ages to połączenie dwóch przesterów tej marki, czyli Warhorn i Ages w jednej obudowie. Teraz każdy maniak harmonicznej saturacji i analogowych zniekształceń może mieć pod nogą dwa odcienie soczystego soundu. Każdy z nich ma swój własny zestaw potencjometrów i przełączników, pozwalających na kreowanie różnorodnych barw typu overdrive i distortion.

Z Vex/Chase Bliss Audio Bliss Factory jest drugą edycją rzadkiego efektu, którego oryginalny nakład wyprzedał się na pniu w zeszłym roku. Urządzenie łączy w sobie układ znany z popularnej kostki Z Vex Fuzz Factory z nowoczesnym systemem cyfrowej kontroli i dodanym filtrem dolnoprzepustowym opracowanym przez Chase Bliss Audio.

Way Huge Beer oraz Way Huge Effect Pedal są również reedycjami znanych już urządzeń, tyle że w zmienionej oprawie wizualnej. Pod nazwą Beer Overdrive kryje się bodaj najpopularniejszy przester Way Huge czyli Saucy Box, a Effect Pedal Jumbo Fuzz to nic innego jak równie lubiany Swollen Pickle.

Wszystkie powyższe efekty mają pojawić się w filmie dokumentalnym “The Pedal Movie”, zapowiadanym przez portal sprzętowy Reverb.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here