Lauda-Audio dystrybutorem marki Martin Guitars!

0

Legendarna, amerykańska marka Martin Guitar trafia pod opiekę firmy Lauda-Audio, która została jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski oraz innych krajów Europy Centralnej.

Od powstania w 1833 roku Martin Guitars jest nieprzerwanie firmą rodzinną, zarządzaną obecnie przez Chrisa Martina IV. Wpływ tych gitar na historię muzyki, ale również historię gitary jako takiej jest ogromny. To właśnie Martin stworzył najpopularniejszy kształt gitary akustycznej – dreadnought. Dzisiaj gitary te dostępne są w wielu kultowych wersjach, a wśród artystów jednoznacznie kojarzących się z gitarami tej firmy znajdują się takie sławy jak Eric Clapton, Sting, Hank Williams, Elvis Presley, Bob Dylan, John Lennon, Neil Young, Ed Sheeran, John Mayer i wielu innych. W 2021 do tego wspaniałego grona dołączył David Gilmour, dla którego Martin przygotował limitowaną wersję modelu D-35 sygnowanego jego nazwiskiem.

Mimo, że Martin Guitars to firma z niezwykle długą, blisko 200 letnią historią to dzisiaj zwraca szczególną uwagę na wyzwania współczesnego świata, dbając o to, aby proces produkcji gitar był zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju i bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Gitary Martin dostępne są standardowo w wielu wersjach kształtów, użytych materiałów oraz wykończenia, a tym którzy pragną indywidualnego podejścia firma oferuje możliwość stworzenia wymarzonego instrumentu według własnej specyfikacji w Martin Custom Shop.

Martin Guitars posiada również bardzo bogatą ofertę doskonałych strun i akcesoriów.

Lauda-Audio to potężny dystrybutor wielu znamienitych marek gitarowych takich jak Gibson, Epiphone, Marshall, Mesa/Boogie, Hughes & Kettner, Elixir Strings, G7th, Monster Cable i wiele innych. Miejmy nadzieję, że równie dobrze zaopiekuję się Martinem 🙂

Pełna lista autoryzowanych dealerów marki Martin będzie wkrótce dostępna stronie Lauda-Audio.

Więcej szczegółów:
Producent: www.martinguitar.com
Dystrybutor: https://www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here