NAMM2018: Zapowiedź efektu Tech 21 DP-3X z sygnaturą Doug’a Pinnick

0

Podczas próbnej sesji testowej najnowszego efektu DP-3X firmy Tech 21, Doug wypowiedział słowa średnio nadające się do publikacji. W wolnym tłumaczeniu oznaczały zachwyt i niedowierzanie. Premiera już na najbliższych targach NAMM Show 2018!

O najnowszym efekcie firmy Tech 21 nie wiemy w zasadzie nic. Z wizualnego punktu widzenia, niewielka kostka nie różni się chyba niczym od innych tego typu urządzeń. Jednak to jak to cholerstwo brzmi nie pozostawia złudzeń! DP-3X to efekt, który może nieźle zamieszać w segmencie efektów basowych.

Co istotne, najnowszy efekt Tech 21 sygnowany jest nazwiskiem Doug’a Pinnick, założyciela grupy King’s X. Ekscentryczny muzyk ma za sobą wiele projektów i płyt. Poszukiwania wyjątkowego brzmienia gitary basowej, Doug rozpoczął już na początku swojej wieloletniej kariery. Wychodzi na to, że szczęście mu sprzyja i znalazł jedno ze swoich wymarzonych brzmień.

Premiera DP-3X odbędzie się już w styczniu na najbliższych międzynarodowych targach NAMM Show 2018, które odbędą się w dniach 25-28 stycznia przyszłego roku.
Czekamy z niecierpliwością!

Więcej info:
Producent: www.tech21nyc.com
Dystrybutor: www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here