NAMM2018: Na tegorocznych targach zabraknie Gibson Guitars!

0

Poza wciąż napływającymi informacjami o nowościach jakie mają pojawić się na tegorocznych Namm Show 2018, jedna wiadomość zaniepokoiła środowisko muzyczne na całym ziemskim globie. W tym roku zabraknie firmy Gibson Guitars!

Rzecznicy firmy dwoją się i troją by uspokoić nastroje, lecz wydaje się to nie przynosić pożądanych efektów. Muzyczny świat zareagował na wiadomość niestety z niemałym i wcale niemalejącym szokiem. Producent próbuje przekazywać informacje, jakoby nic wielkiego się nie stało, jednak klienci wydają się wiedzieć swoje.

Niedawne zamknięcie fabryki w Memphis również nie nastroiło optymizmem. Na światło dzienne wyszły informacje, że fabryka przynosiła straty, a to w przypadku takiej marki jak Gibson wydaje się być co najmniej dziwne.
Faktem jest, że wielu producentów dogania swojego konkurenta jakością i brzmieniem, jednak przyznacie, że co legenda to legenda. Niestety dobre imię marki chyba nie wystarcza, a konkurenci zaczynają mocno deptać im po piętach. Prawdą jest również, że publikowane coraz częściej w biznesowych periodykach dane statystyczne, nie pozostawiają złudzeń, że Gibson rzeczywiście może mieć poważne problemy.

Więcej o marce na:
Producent: www.gibson.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here