NAMM2018: Fotorelacja obiektywem Leszka Chylaka [Music Dealer]

0

Leszek Chylak, przedstawiciel firmy Music Dealer – jednego z największych dystrybutorów instrumentów i akcesoriów muzycznych w Polsce, dzieli się z nami i Wami wrażeniami z tegorocznej edycji targów muzycznych NAMM Show 2018!

W krótkiej fotorelacji przedstawia nowości i ciekawostki, które już są lub niebawem zawitają do naszych polskich sklepów muzycznych dzięki firmie Music Dealer. Zapraszamy!


Wyprawa do Anaheim w Kalifornii w pierwszym miesiącu roku, gdy w Polsce “szaleje” zima, to już niemal nasza świecka tradycja. Nie jedziemy tam jednak aby wygrzewać się na słońcu ale by aktywnie uczestniczyć w targach branży muzycznej NAMM Show.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Leszka Chylaka, który z aparatem w dłoni przemierza poszczególne hale wystawiennicze i między spotkaniami biznesowymi nie zapomina o tych wszystkich, którzy zostali w Polsce – czyli o nas, spragnionych newsów targowych  kolegach z firmy a także o Was wszystkich – naszych sympatykach i czytelnikach:)

Czas ruszyć na targi – hale wystawiennicze pełne są muzycznych gadżetów. Start!
Obowiązkowe selfie… kiedyś był Kevin w Nowym Yorku, a teraz Leszek w Anaheim:) 
Orkiestra przygrywa witając gości i robi to naprawdę nieźle!
Evans Drumheads – uproszczone logo to tylko jedna z nowości, więcej na ten temat niebawem…

Kolejna premiera tegorocznych targów to seria basowych naciągów UV1. (wspominaliśmy o niej w newsie: uptone.pl/perkusja/namm2018-evans-wprowadza-technologie-uv-do-naciagow-basowych

Pałeczki PROMARK Firegrain są już od pewnego czasu obecne w polskich sklepach; tutaj widzimy je w szyku bojowym, jeszcze ciepłe… jakby prosto zeszły z linii produkcyjnej:) Pisaliśmy o nich tutaj: uptone.pl/perkusja/palki-promark-firegrain-nowa-technologia-dluzsza-zywotnosc


Kto chce, może sprawdzić samemu, dlaczego Evans jako naciąg na werbel, jest tak popularny. Szeroki wybór formuł i modeli robi wrażenie.


Stoisko firmy D’Addario już z daleka przyciąga uwagę nowoczesną formą i estetyką… ciekawe co nowego znajdziemy w środku?


Seria strun Ascente do skrzypiec zyskuje coraz więcej fanów w Polsce jak i na całym świecie. To naprawdę dobre struny w rozsądnej cenie!


NYXL od D’Addario nie trzeba przedstawiać. Stabilność i dźwięk z najwyższej półki.


Zestawy do montażu kabli połączeniowych do pedalboardów w ofercie Planet Waves – D’Addario. Nie lutujemy tylko skręcamy. Proste i działa! Pisaliśmy o nich tutaj: uptone.pl/gitara/daddario-i-pakiet-diy-solderless-cable-kit


Tunery, stroiki… jak zwał tak zwał, ale są to naprawdę przydatne i niedrogie akcesoria, tak ułatwiające życie muzykom. Aż trudno sobie wyobrazić co było gdy ich nie było (kto dziś używa kamertonów widełkowych jest prawdziwym hipsterem 😀


Paski gitarowe wyróżniają się nowym designem i mają solidne klamry.


Paski do ukulele – kolejne wygodne i estetyczne rozwiązania dla muzyków.


Zestawy kołeczków do akustycznej gitary – nowe opakowanie sprawia, że klient widzi co kupuje.

Cradle Capo nawiązuje do najstarszych, tradycyjnych projektów ale wspieranych nowoczesnymi materiałami i wiedzą konstruktorów z działu innowacji D’Addario.

Ned Steinberger zaprojektował a D’Addario wykonało nowy rodzaj uniwersalnego straplocka.

Tutaj zaczyna się “kraina” Jima Dunlopa. Nowe wzornictwo opakowań strun robi dobre wrażenie.

Takie kolorowe i “przyjazne” dla sprzedawców  i klientów ekspozytory z kostkami Tortex powinny szybko zagościć w sklepach.

MXR prezentuje Sugar Drive w wersji mini – ciekawe jak zabrzmi to cudo?

Mini Booster – proste i skuteczne w działaniu urządzenie.

Prawdziwy rarytas – rozbudowany Delay CARBON COPY DELUXE (pisaliśmy o nim tutaj: uptone.pl/gitara/efekt-gitarowy-jim-dunlop-mxr-carbon-copy-deluxe-analog-delay) – musimy go szybko przetestować ale już sam wygląd i duża gama możliwości zachęcają do dłuższego i bardziej skrupulatnego zbadania tego urządzenia. Obok niego małe (mają nieco mniejsze obudowy niż dotychczas) ale całkiem dobrze znane efekty Way Huge.

Przechodzimy na stoisko EBS – trochę Szwecji w USA nie zaszkodzi:)

Jak zwykle jest tutaj duże skupisko muzyków i dziennikarzy, sympatyczne miejsce spotkań i wymiany doświadczeń.

Prawdziwy “potop” czyli najazd efektów ze szwedzkiej fabryki. Kmicic zostałby zapewne endorserem Kolubryny, my wolimy sprzęt o równie dużej sile rażenia ale zdecydowanie przyjemniej brzmiący:)

Nowy delay EBS “Retracer” – gitarzyści elektryczni po pierwszych testach są nim zachwyceni!

Kolejne stoisko które odwiedzamy to Tycoon – bardzo przyjemnie znów spotkać się z producentem jednej z wiodących marek na rynku perkusjonaliów.

Congi, bongosy i cajon w ciekawym wykończeniu.

Jak na tym zagrać? bez drabiny nie podchodź!:)

On-Stage Stands – produkuje wielkie ilości przydatnych akcesoriów, od małych śrubek redukcji po duże statywy i stojaki. Estetyka i jakość na najwyższym poziomie!
Więcej infowww.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj