Efekt gitarowy – Jim Dunlop MXR Carbon Copy® Deluxe Analog Delay

0

Poprzednie wersje tego efektu były świetne. Jednak czegoś w nich brakowało. Możliwości szerokiej zmiany temp i oczywiście modyfikacji czasu delay. Jaki jest nowy efekt MXR Carbon Copy® Deluxe Analog Delay firmowany przez Jim Dunlop? Spieszymy z krótkim opisem.

Jim Dunlop MXR Carbon Copy® Deluxe Analog Delay daje kilka nowych, mocno poszerzonych możliwości względem poprzedników.
Brzmienie nowej odsłony tego efektu nadal przyprawia o gęsią skórkę, jednak możliwość modyfikacji tego brzmienia jest w zasadzie nie do opisania.
Szeroka paleta potencjometrów: Mix, Regen, Delay, Speed i Width, to tylko część z tego, co oferuje nam MXR Carbon Copy® Deluxe Analog Delay.

Do dyspozycji otrzymujemy również przycisk Bright, Tap Div oraz Mod. Wszystkie te funkcje pomogą nam w stworzeniu takiego brzmienia, jakie tylko sobie wyśnimy.
Jim Dunlop wydłużyło również czas opóźnienia do 1,2 sekundy, a Tap Div pozwoli nam ustawić powtórzenia w różnych wartościach rytmicznych, nie wykluczając również nut kropkowanych takich jak ósemka z kropką czy szesnastka.

Jum Dunlop daje nam również do dyspozycji zaprogramowane presety do łatwego i szybkiego wyboru ustawień, bez konieczności początkowej nieznajomości obsługi urządzenia.
Analogowe brzmienie efektu rzeczywiście powoduje drżenie całego ciała. Ciepło jakim emanuje, ale i możliwość ustawień jaśniejszego brzmienia, nie zamyka tego efektu w wąskich granicach stylu muzycznego w jakim się poruszamy.

Jim Dunlop MXR Carbon Copy® Deluxe Analog Delay, to efekt o bardzo szerokich możliwościach brzmieniowych. Zatem z jego pracy powinni być zadowoleni muzycy od prawa do lewa, bez względu na charakter ich muzycznej twórczości.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.jimdunlop.com
Opiekunem marki w Polsce jest www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here