NAMM 2022: przetworniki HT od Ernie Ball Music Man

0
Ernie-Ball-Music-Man-HT-Series

Ernie Ball Music Man przedstawił na NAMM 2022 nie tylko nową gitarę elektryczną Kaizen czy modele John Petrucci Signature, ale też zupełnie nowe przetworniki gitarowe Heat Treated, w których tworzeniu wykorzystano wieloletnie doświadczenie w produkcji strun!

HT to skrót od Heat Treated i oznacza on oryginalną, zgłoszoną do urzędu patentowego, technologię opracowaną przez Ernie Ball Music Man na podstawie dziesięciu lat badań i rozwoju w dziedzinie produkcji strun gitarowych, a w szczególności serii Cobalt i M-Steel Slinky.

Dzięki unikalnemu doświadczeniu i wglądowi w procesy technologiczne i zależność użytych materiałów na uzyskiwane brzmienie, firma Ernie Ball stworzyła nową formułę przetworników gitarowych, które wedle słów samego producenta, zapewnić mają zwiększoną moc wyjściową, głębszy zakres dynamiki, doskonałą czułość na dotyk, silniejsze dolne pasmo i ogólnie szersze pasmo przenoszenia w porównaniu z tradycyjnymi przetwornikami.

Przetworniki HT typu humbucker do montażu przy mostku wykorzystują magnesy ceramiczne o dużej mocy, a konstrukcje HT z pojedynczą cewką mają magnesy neodymowe. Są również sparowane z odpowiednimi obwodami w gitarach, aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał.

Przetworniki Heat Treated pojawią się w nowych modelach gitar elektrycznych Ernie Ball Music Man: HT Cutlass HT SSS, StingRay HT i Sabre HT już od lipca 2022.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.music-man.com
Dystrybutor: https://www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj