NAMM 2020: Blackstar Sonnet Series, nowe wzmacniacze do akustyków!

0

Blackstar Sonnet 60 i Sonnet 120 to dwa najnowsze wzmacniacze dedykowane do nagłaśniania gitar akustycznych, których oficjalna premiera już za trzy dni podczas NAMM Show 2020! Sprawdźmy co mają do zaoferowania…

Jak zaznacza na wstępie sam producent: “Nowa seria Blackstar Sonnet wzmacnia naturalną reakcję Twojego instrumentu akustycznego, wychwytując każdy niuans jego brzmienia i wydajności.”

Jak wspomnieliśmy na wstępie, w ofercie będą dostępne, przynajmniej na ten moment, dwa modele:

  • Blackstar Sonnet 60 to wzmacniacz w wersji combo wyposażony w głośnik niksotonowy 6,5-cala oraz twitter (głośnik wysokotonowy) dysponujący 60 Watami mocy.
  • Blackstar Sonnet 120 to podobnie jak mniejszy brat, combo gitarowe, oferujące jednak większą moc 120 W i posiadający większy głośnik niskotonowy o średnicy 8-cali. Choć producent wspomina tutaj o jednym głośniku wysokotonowym (twitterze) to na zdjęciu widzimy ich dwa, więc zobaczymy jak będzie w rzeczywistości 🙂

Obie konstrukcje mają wiele cech wspólnych jak dwa niezależne kanały z regulacją czułości i barwy (3 i 2-pasmową w zależności od kanału i modelu), filtr SHAPE i regulacja poziomu efektu Reverb. Oba również posiadają łączność Bluetooth i są dostępne w dwóch rodzajach wykończenia Black i Blonde.

Na tylnym panelu serii Blackstar Sonnet znajdziemy symetryczne wyjście D.I. typu XLR, wejście dla kontrolera (FOOTSWITCH) nożnego, port USB do połączenia z komputerem oraz stereofoniczne wejście MP3/Line.

Na tym jednak ich podobieństwa się kończą, gdyż modelu Sonnet 120 ma bardziej rozbudowany zarówno panel frontowy jak i tylny oferując nieco więcej, a najlepiej opiszą to poniższe zdjęcia, a szczegółowy opis i specyfikacje znajdziecie na stronie producenta.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.blackstaramps.com/sonnet
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj