Myles Kennedy o swojej najnowszej sygnaturze PRS Guitars [VIDEO]

0
PRS-Myles-Kennedy-Signature

Zapraszamy do rozmowy z Mylesem Kenneydym na temat jego muzycznej kariery oraz najnowszej sygnatury ze stajni PRS Guitars!

Myles Kennedy to utalentowany gitarzysta, wokalista, a także autor tekstów. Znany jest głównie z zespołu Alter Bridge gdzie jest wokalistą oraz gitarzystą rytmicznym, a także zespołu Slasha czy projektu Myles Kennedy and The Conspirators. Prowadzi także bogatą karierę solową. W poniższym wywiadzie, przygotowanym we współpracy z firmą PRS Guitars, opowiada o swoich projektach muzycznych i najnowszym wydaniu sygnowanego modelu PRS Myles Kennedy Signature.

PRS Myles Kennedy Signature to wariacja modelu PRS NF 53 o rockowym zacięciu jak przystało na firmującego ją swoim nazwiskiem muzyka. W modelu tym użyto przetworników Narrowfield w wersji MK (od inicjałów Mylesa), połączonych 5-pozycyjnym przełącznikiem dla uzyskania różnych kombinacji, w tym z pojedynczymi cewkami rozłączonych humbuckerów. Dodatkową opcją jest przełącznik push-pull w potencjometrze Tone, który wybiórczo przycina górne częstotliwości pickupu przy mostku.

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj