Muzycy zespołu Everything Everything postawili na brzmienie wzmacniaczy Orange Amps!

0

Zapraszamy do krótkiej rozmowy z muzykami zespołu Everything Everything, w której mówią o swoich sprzętowych wyborach. Postawili na swoje rodzime produkty, czyli wzmacniacze brytyjskiej marki Orange Amps!

Everything Everything to zespół założony w Manchesterze w 2007 roku, który w krótkim czasie znalazł się na czele brytyjskiej sceny rocka alternatywnego. Dziś jest to kapela rozpoznawalna i koncertująca na całym świecie. Ich sprzętowy wybór z pewnością podyktowany był dwoma powodami. Po pierwsze, postawili na produkty swojej ojczystej marki, a po drugie na jakość i brzmienie, z której Orange Amps słynie od lat.

Jonathan Higgs, wokalista i gitarzysta grupy zdecydował się na combo gitarowe Orange Rocker 32, który ma prostą konstrukcję i jest dokładnie tym, czego Jonathan potrzebuje na scenie, a także w studio.

Orange Rockerverb 100 MKIII to lampowy wzmacniacz typu head, na który zdecydował się gitarzysta zespołu – Alex Robertshaw. Na koniec Jeremy zdradza, jak dorastał widząc wzmaki tej marki na scenach ze swoimi ulubionymi zespołami, takimi jak Sleep i Sunn O))) i zapragnął posiadać któryś z nich 🙂

Na koniec Jeremy Pritchard, basista zespołu. Jego wybór to lampowy head basowy Orange AD200B MK3 oraz dedykowana kolumna głośnikowa.

Tyle pisania! Teraz zapraszamy do krótkiego i ciekawego materiału video:

Więcej szczegółów:
Producent: www.orangeamps.com
Dystrybutor: www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj