Zwolennicy lampowych konstrukcji “od zawsze” zmagają się z problem użytkowania swoich wzmacniaczy w warunkach domowych, na przeciw ich wymaganiom postanowili wyjść konstruktorzy ze słonecznej Kalifornii.


pobrane

MESA/Boogie CabClone to niepozorne, pasywne urządzenie, pozwalające rozwiązać większość problemów z użytkowaniem lampowych wzmacniaczy w warunkach domowych.
Pasywny symulator kolumny głośnikowej,z wbudowanym modułem obciążenia, pozwala na włączenie naszego ulubionego lampowego potwora bez potrzeby podpinania kolumny głośnikowej. Pozwala to w bardzo prosty sposób wykorzystać wzmacniacz do celów home-recordingowych, jak też w warunkach scenicznych, gdy chcemy uniknąć omikrofonowania kolumny głośnikowej,lub całkowicie wyeliminować kolumnę głośnikową, celem zmniejszenia hałasu scenicznego.

cabclone_backDodatkowo, CabClone wyposażony został w trzy symulacje legendarnych kolumn Mesy, jak i wyjście słuchawkowe, pozwalające w prosty i wygodny sposób użykować wzmacniacz w domu, bez niepokojenia domowników.
Zapraszamy na stronę dystrybutora : http://www.lauda-audio.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here