Pogodno w trasie – „Sokiści chcą miłości”

0

Zespół Pogodno wyrusza w trasę koncertową, na której prezentować będzie premierowy materiał z nowej płyty Sokiści chcą miłości oraz kilka starszych utworów w zupełnie nowych aranżacjach.

W tym roku mija 15 lat od ukazania się singla Orkiestra, jednego z największych przebojów Pogodno, zespołu który odrodził się, niczym Feniks z popiołów w swoim najsilniejszym składzie: Jacek Szymkiewicz, Michał Pfeif, Marcin Macuk i Jarosław Kozłowski –  przez wielu uznawanym za najlepszy koncertowy zespół w kraju.

W tak zwanym międzyczasie członkowie Pogodno zajmowali się pisaniem i produkowaniem piosenek dla innych wykonawców (m.in. Nosowska, Brodka, Natalia Nykiel, Marek Dyjak), graniem w  formacjach Hey, BiFF oraz Zbigniew Wodecki & Mitch & Mitch.

Koncert zespołu zaplanowano na 27 stycznia 2017 roku o godzinie 20.00 w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

Bilety w cenach 35 zł dostępne wyłącznie na rezerwację pod adresem [email protected] (tylko 100 sztuk), 40 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu. Miejsca siedzące (balkon) w cenie 50 zł.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj