Marshall JVM410H. Profesjonalny head w dobrej cenie!

0

Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, to w zasadzie zawsze niebotyczny wydatek, na który trzeba wydać grubo ponad kilka lub kilkanaście tysięcy PLN. I choć Marshall JVM410H nie jest sprzętem tanim, na który pozwolić sobie może byle redaktor portalu muzycznego, to trzeba przyznać, że kwota około 5000 PLN za w pełni profesjonalny head, nie jest ceną wygórowaną. Tym bardziej, biorąc pod uwagę parametry, klasę, ale przede wszystkim jakość produktu i jego brzmienie.

Napędzany lampami 4xECC83 (preamp), oraz 1xECC83 i 4xEL34 (lampy mocy) JVM410H, jest “głową”, która pochwalić się może najwyższymi notami w testach i ocenach użytkowników. Cztery kanały – 3 tryby pracy na każdym kanale, niezależna regulacja Gain, Volume, Tone Network oraz Reverb na każdym kanale i wiele, wiele innych możliwości sprawiają, że Marshall JVM410H to sprzęt wysoce wyspecjalizowany i świetny w swojej klasie.
Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.marshallamps.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj