Mały, ale wariat! Przedstawiamy wzmacniacz BOSS KATANA-MINI

0

W warunkach domowych, ciężko grać na potężnych, wielowattowych wzmacniaczach. Po pierwsze, groziłoby to szybką eksmisją, a po drugie, życie w samotności, bez zrzędzenia drugiej połówki, szybko stało by się nudne. Przedstawiamy nowe, bezpieczne rozwiązanie, BOSS KATANA-MINI.

Nie wiem czy są wśród Was tacy, którzy nie poznali wzmacniaczy KATANA. Zakładam, że nawet jeśli kilku takich się znajdzie, to szybo nadrobią zaległości i poznają te legendarne konstrukcje o dużych mocach i wspaniałym brzmieniu.
BTW… KATANA to wzmak, który ciężko by zaadoptować do warunków domowych. Chyba że, zamierzamy grać na rozkręconym do zaledwie 5% mocy wzmacniaczu, którego możliwości mocno przekraczają tolerancję sąsiadów i ukochanej osoby zamieszkałej i akceptującej dotąd naszą gitarową pasję.

Tak czy inaczej, KATANA-MINI rozwiązuje nasz problem z miłością do oryginalnych konstrukcji tej serii. Wzmacniacz zasilany jest jedynie sześcioma bateriami typu AA lub za pośrednictwem zasilacza AC.
Mały BOSS jest naprawdę mały! Jest szeroki na zaledwie 23 cm, głęboki na 11,6 cm i wysoki na 18,1 cm.
Zadacie zatem pytanie, co w takiej małej popierdółce może się zmieścić…?
Ano, całkiem sporo, powiadam Wam!

Wzmacniacz dysponuje mocą 7 Wattów i wielostopniowym analogowym układem wzmocnienia i trójpasmowym układem tonów analogowych. Co do ustawień, to KATANA-MINI dysponuje typami Brown, Crunch i Clean. Wbudowanym delayem i kilkoma innymi bajerami.

Przede wszystkim jednak, ten mały wariat, świetnie naśladuje swoją dużo większą siostrę. A dzięki wszechstronności i nieskrępowanej mobilności, może dać kupę radości każdemu, kto chciałby poczuć brzmienie legendarnych wzmacniaczy. Jasne, że to małe cudeńko nie zastąpi super drogich i wielkich potworów, ale może dać namiastkę tej samej radości z użytkowania.

Niewątpliwym atutem jest jednak bezpieczne połączenie pomiędzy naszym hobby, sąsiadami i związkiem z zrzędliwą drugą połówką – z całym szacunkiem dla wszystkich drugich połówek 😀

Więcej informacji na stronie producenta www.pl.boss.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here