Jeszcze cieplutki Boss MS-3 Multi Effects Switcher

0

Boss, to jedna z wiodących marek tworzących efekty, switcher’y i inne akcesoria gitarowe. Dziś prezentujemy Wam, jeszcze ciepły, MS-3 Multiefekt Switcher o bardzo szerokiem palecie możliwości.

Działający na uznanym silniku Boss’a, MS-3 to narzędzie wszechstronne i rzeczywiście ciekawe. Na pokładzie tej niwielkiej “podłogowej płytki” znajdziemy aż 112 efektów typu FX, Mod, Delay czy Reverb. Jak pisze producent – z czym się absolutnie zgadzamy – Boss MS-3 t swoista dźwiękowa jednostka napędowa. Cały pic polega na tym, że switcher nie jest jedynie kontrolerem. Jak już pisałem wyżej, do dyspozycji producent oddaje nam masę efektów, co jedynie może podkręcić efekty (kostki), których używamy na co dzień.

ms-3_image_01_gal

Boss MS-3 wyposażony został w standardowe złączą typu MIDI, USB oraz Jack. Ponadto, na pokładzie switchera znajdziemy podświetlany wyświetlacz LCD, diody LED do kontroli włączonych banków i ustawień. Oczywiście BOSS wyposażył swój produkt w standardowe przyciski nożne w ilości czterech + jeden pamięci. Ich sprawdzona przez lata konstrukcja zapewnia trwałą i bezawaryjną pracę.

Więcej info znajdziecie na stronie producenta www.pl.boss.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj